Найчастіші питання

Інформація для батьків

Зголоситися через форму на сайті http://lviv.plast.org.ua/join/
Ні, дитина буде ходити туди, де буде мати можливість проводити сходини виховник/ця.
Вкладка за квартал становить 120 грн, також можуть бути додаткові збори коштів для куреня, гуртка чи участі в акціях.
Переважно на вул. Шептицьких, 16.
Набір проводиться у вересні-жовтні, якщо є виховник/ця.
Ні, у нас є програма, яку проходимо під час року, і завершенням цієї програми є табір, тому якщо дитина не була в Пласті один навчальний рік, вона не може поїхати на табір.

Булава пташат (3-6 років)

Булава Уладу пластунів/ок новаків/ок (6-10 років)

Булава Уладу пластунів/ок юнаків/ок (10-18 років)

Булава Дійсного членства (18-35 років)

Булава Уладу Пластового Сеньйорату (35+ років)

УПС (Улад Пластового Сеньйорату) - це найстарший підрозділ Пласту, в якому перебувають дійсні члени організації з 35 років.
Варіантів діяльності в пластовому сеньйораті безліч. Можна бути виховником/цею юнацтва, інструктором/кою на таборах, можна займатись адміністративною роботою, а також фінансовою підтримкою організації. В основному в Пласті затребувані організаційні здібності старших сеньйорів/ок, їх життєвий досвід та жага до виховного волонтерства.
Не обов’язково. Можна бути сеньйором/кою самітником/цею, але обов’язково бути «приписаним/ою» до якоїсь станиці, бути активним/ою в її житті і вчасно сплачувати внески.
Так. Для цього достатньо написати заяву та пройти ознайомчий вишкіл, а також бути готовим/ою скласти Пластову присягу та мати бажання бути волонтером/кою.
Питанням переходу з УСП в УПС займається Булава Дійсного Членства.
Так, це ватага "пенсіонерів", які є видатними професіоналами в багатьох галузях життя, які є знаними економістами, що формують фінансове лице нашої держави, мандрівниками, що обігнули весь світ та піднялись майже на усі гірські вершини, це власники IT-компаній, що створюють новітні засоби комунікації для молоді, це політики з гарячим серцем та топ-менеджери провідних компаній. І так, це «пенсіонери», які роблять найкрутіші пластові вечірки :)

Булава фандрейзингу

Забронювати приміщення можна за 4 дні робочі до акції за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXSyFLCKLLewzPG4vOUkA8O57i45aV7jkTlltQKs_hoCxyDg/viewform
Частина коштів вкладки перераховується в КПС та ОПС, як внески всіх пластунів згідно статуту; кошти, які залишаються, витрачаються на оплату праці тих, хто адмініструє процеси співпраці з ЛМР та іншими партнерами та адміністрування станиці.
Детальна інформація є в Положенні про заходи станиці Львів та надсилається на електронну пошту коменданта за 1,5 міс. до заходу.