23-24 вересня на Львівщині пройдуть змагання з пішого мандрівництва “Осінній рейд”

20.09.2017

В передостанні вихідні вересня у Львівській області відбудуться традиційні всеукраїнські пластові змагання з пішого мандрівництва з понад десятирічною історією. Змагання проводяться з метою пізнати свій регіон не лише з новин і фото, а й нащупавши власними ногами.

До участі в змаганнях допускаються команди, що відповідають критеріям різних категорій. Для юнацтва існують окремі заліки для хопців та дівчат у вікових категоріях до 14-ти та до 18-ти років. Цього року вперше також змагатимуться мішані команди у двох вікових категоріях. Для команд з повнолітніми учасниками існує окермий залік. Традиційно до цієї категорії допускаються не лише пластові команди, що додає конкурентності та азарту, а заодно підтримує дружні відносини Пласту з іншими організаціями та й просто мандрівниками.

Вперше за багато років, дводенний маршрут пролягатиме на теренах Золочівщини. Урочисте відкриття та старт змагань буде в селі Ясенівці поблизу Золочева, а фінішуватимуть команди у самому районному центрі.

Слідкувати за новинами можна на сторінці Осіннього Рейду у мережі Facebook, а з додатковими питаннями можна звертатись до проводу:
Писар – Вікторія Щербатюк (0965154390)
Командант – Роман Боднарук (0631214016)