Більше 400 осіб взяли участь у пластових майстер-класах з писанкарства

07.05.2019

Загалом у період перед Великоднем провели понад 50 майстер-класів, з яких 42 у Львові. Крім Львова майстер-класи були ще у Києві, Харкові, Краматорську, Вінниці, Харківській окрузі, Мелітополі, Сумах, Житомирі, Дрогобичі, Кутах, Ізюмі.

Писанки розписували більше 200 пластунів і пластунок. Ще 200 осіб, з-поза меж організації, долучились до виїзних майстер-класів.

“Дуже радію, що акція продовжує збирати охочих писати писанки. Що вже 7 років пластуни і не тільки пластуни малюють писанки разом з проектом 100+ n писанок. Тішусь, що кожного року до проекту приєднуються нові люди і нові міста. Нам є куди рости і ми будемо старатись покращуватись, щоб плекання традиції було ще атмосфернішим та приємнішим”, – поділилась враженнями координаторка проекту Настя Заяць.

Нагадаємо, щорічні пластові майстер-класи з писанкарства “100+n писанок” відбуваються з 25 березня до 25 квітня. У них беручть участь пластуни: новаки і новачки, юнаки і юначки, а також є можливість долучитись особам, які прагнуть прикрасити свій Великодній стіл власноруч розписаними писанками.

Пласт Львів

 

Напишіть нам