Дитячі велоперегони “Дивогонка”

02.06.2019

Вже водинадцяте 9-ий Курінь УСП «Одержимі» імені Софії Фредро –Шептицької організував найбільші дитячі велозмагання «Дивогонка» у Львові.

1 червня у Львові відбулись дитячі велоперегони «Дивогонка». Цього року в участі взяли 450 дітей віком від 2 до 10 років. Тип велотранспорту різноманітний: біговели, самокати, велосипеди з додатковими колесами та велосипеди з передачами. Велоперегони, організовані з метою розвитку та підтримки в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді, популяризації здорового способу життя і дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Таня Пляцок, комендант велозабігу:

«Дивогонка для мене – це, насамперед, сімейне свято. Найкраще, що можуть подарувати батьки своїм дітям, – це спільне і активне проведення часу. Я вважаю, що велоперегони це чудова можливість відчути азарт, повболівати і провести гарно та корисно час з рідними».

Велоперегони проводились у Стрийському парку з 10:00 до 17:00 год. Діти грали цікаві ігри з аніматорами. Відвідували майстер-класи на яких виготовляли мечі і шапочки для принцес. А також мали спеціальні заняття, проведені англійською мовою.

Читайте також: більше 400 осіб взяли участь у пластових майстер-класах з писанкарства

Акція є благодійною і всі виручені кошти передаємо благодійному фонду «Із янголом на плечі», який опікується дітьми з онкогематологічними захворюваннями.

Захід відбувся за підтримки Управління молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Пласт Львів