Пластуни Львова зібрали близько 400 тисяч гривень завдяки благодійному аукціону

19.12.2017

Учасники Благодійного вечора від львівського осередку Національної скаутської організації Пласт пожертвували близько 400 тисяч гривень на розвиток організації.

Як відомо, Благодійний вечір з метою підтримки “Пласту” у Львові відбувся 15 грудня у центрі Митрополита Андрея Шептицького.

“Ми вдячні усім, хто виявив прихильність до нашої організації та долучився до заходу. У Пласту грандіозні плани і для їх реалізації нам потрібні приятелі. Ми тішимось, що знайшли таких приятелів серед підприємців, успішних людей, батьків дітей-пластунів, яким не байдужа доля організації”, – поділився враженнями голова Львівського осередку Пласту Матвій Дух.

Зі слів керівника Пласту у Львові, в січні 2018 року кількість членів організації у Львові перевищить 2 тисячі осіб. Це найбільший осередок Пласту в світі. Саме тому перед нею стоять нові виклики — це, зокрема, створення комфортних умов для проведення занять з дітьми, створення нових місць для проведення таборів, забезпечення роботи менеджерів, які погодились забезпечувати операційну діяльність організації.

“Це виховання до самодисципліни, щоб працювати над собою не тільки рік, чи не тільки одне літо, а з року в рік — це найкраще, що дає Пласт, створюючи зв’язок між людьми. Це найкращий антидот атомізації суспільства — не знати з ким, не знати як робити. А знати з ким і вміти як”, – зауважив у своєму виступі на Благодійному вечорі посол Канади в Україні Роман Ващук.

“Потреба оптимізму, потреба “щоб в думах журливих невольнича туга замовкла…” є в Україні велика. Саме плекання і культ доброї гадки — це те, до чого організація всіх нас заохочує”, – додав він.

Під час заходу відбувся благодійний аукціон, серед лотів якого були картини, надані галереєю “Зелена канапа”, вітражні прикраси від Leosklo, вікенд у будинку від Cosmos prefab, вироби від компанії “Зробив тато”, спортивні тренування, майстер-класи, мандрівки в гори з пластунами та інші. Найдорожчим лотом був годинник подарований почесним консулом Ізраїлю в Україні. Завдяки благодійним внескам та аукціону вдалось виручити 399,6 тисяч гривень.

“Це виручка. Всі видатки, пов’язані з організацією аукціону, становлять приблизно 60-70 тисяч гривень. Тож кінцева сума буде трішки меншою”, – зазначила фінансовий директор львівського осередку Пласту Іванка Герус.

“Пласт” у Львові вдячний усім волонтерам, які долучилися до організації Благодійного вечора. Партнерами заходу були кондитерська компанія Chocoboom, дизайнер Ліда Чир, центр Митрополита Андрея Шептицького, галерея “Зелена канапа”, компанія “Драбина”, “Добра вода”, “Медіа-Львів”.

Організатор вечора – Фонд розвитку пласту у Львові.

Звернення владики Бориса Ґудзяка до гостей Першого Благодійного вечора Пласту :

 
Більше світлин дивіться в альбомі на facebook-сторінці Пласту у Львові.