Обрати сторінку

16-17 листопада 2019 року 3-ій курінь УСП «Лісові Чорти» провів дводенний вишкіл з домедичної допомоги, з використанням нового обладнання для кращих практичних навичок. Участь в вишколі взяли 20 осіб. Їх обрали з-поміж понад сотні охочих.

Під час вишколу з учасниками розглянули різного роду ситуації, які з ними можуть трапитись на таборі, мандрівці або ж серед міста. Акцент був зроблений на вмінні надавати першу домедичну допомогу, яка часто є невідкладною.

“На мою думку, надавати невідкладну домедичну допомогу має вміти кожен – від великого до малого. Ми не змусимо всіх проходити тренінги з першої медичної допомоги, та ми можемо створити комфортні умови для цього”, – коментує комендант вишколу ст.пл. скоб Микола Захарчук, ЛЧ.

Також новинкою програми цього року була наявність автоматичних зовнішніх дефібриляторів, з якими учасники також мали змогу попрактикуватись.

Вже не вперше організатори  співпрацювали з КНП ЛОР “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” для забезпечення відмінного рівня інструкторів та всіх необхідних матеріалів для практичної частини тренінгу.

Читайте також: “ЗЗС 2019: підсумки та рішення”

Цього року, як і в попередні роки, учасники отримали персональні книжечки з короткою і лише необхідною інформацією з першої медичної допомоги (ПМД), велику кількість призів від наших спонсорів та головне – практичні навички, які вони зможуть застосувати, якщо буде у цьому потреба.

Наступний вишкіл ПМД планується  у квітні. Квітневий вишкіл буде доступний також для старшопластунів, відповідно організатори таборів/мандрівок, виховники та просто охочі навчитись надавати ПМД зможуть зголоситись.

Слідкуйте за новинами https://www.facebook.com/vyshkil.pmd/

[post_gallery]

Пласт Львів