Записати Дитину

Записати Дитину

Пласт - це можливість для дитини зростати в українському середовищі і отримувати незабутній досвід пригод на все життя!

ЯК ДИТИНІ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПЛАСТУ У ЛЬВОВІ?

1

Заповнити анкету на сайті.

Після заповнення анкети на сторінці “Записати дитину” ви отримаєте підтвердження з наступного кроками на пошту та автоматично потрапите в електронну чергу львівського осередку.

2

Дочекатись осені.

Формування пластових гуртків у Львові проводиться з вересня по листопад. Якщо черга дитини настане - восени з вами зв’яжеться адміністратор черги Пласту у Львові.

3

Відвідати сходини для батьків.

Перед початком занять майбутній/-а виховник/ця організують зустріч для батьків і розкажуть про відвідування дітьми пластових занять, вимоги до одностроїв, членських внесків, дадуть відповідь на всі запитання.

ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ

До Пласту можна належати від 2–річного віку до кінця життя. Виховання дітей до 18 років відбувається у вікових категоріях, які ми називаємо Уладами.

 

  • Улад Пластових Пташат (2–6 років). У пташатах діти пластують лише з батьками, вчаться новому і розвиваються у ціннісному середовищі.
  • Улад Новаків та Новачок (7–10 років). Діти формують рої, у кожному по 6-10 дітей і займаються з новацькими виховниками. Під час занять діти дізнаються нову інформацію через казки та за допомогою гри.
  • Улад Юнаків та Юначок (11–17 років). Важливою складовою для юнацтва є самоврядування. Діти вчаться базовим навичкам організації проєктів, роботі у команді, ведення фінансів та документації, відповідальності за себе та інших.
ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ
ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ

ВІДГУКИ БАТЬКІВ

Марія і Сергій Столяри, батьки 3-річного пташатка

Для нас, Пласт - це про нові цікаві знайомства і дружбу для сина і всієї родини, про важливі та потрібні знання, про подорожі та пригоди. Перш за все - це середовище в якому є всі ті цінності, які ми хочемо передати своїй дитині. Вірю, що пластування допоможе синові розвинути самостійність і здобути важливий досвід та вміння. Пташині сходини - це завжди веселий час проведений з користю.

В ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ ПЛАСТУ?

1

Самовиховання

На перший погляд, Пласт може здатись виховною організацією, проте тут створюється середовище та умови для самовиховання дітей. Пластова програма має форму багаторівневої гри, для розвитку в якій необхідно брати на себе відповідальність та ініціативність.

2

Час пластування

"Велика Гра" - так назвали Пласт ще його засновники. Різноманітні табори та мандрівки, традиції та пісні коло багаття, унікальне назовництво та внутрішні церемоніали. Все це - лише невеличка частинка магії "чару пластування", в який порине дитина потрапивши до Пласту.

 

3

Пластовий Закон

Пластовий Закон, або перелік цінностей - це 14 правил (точок), які є дороговказами для кожного пластуна і забезпечують його всесторонній розвиток: фізичний, інтелектуальний, суспільний, емоційний, духовний, допомагаючи стати повноцінною особистістю. 

В ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ ПЛАСТУ?

Enroll a child

Information about children

Child`s gender*

The area in which it is most convenient to attend classes (Classes take place mostly once a week after school)

Information about parents/guardians

WE ARE ALWAYS IN TOUCH