Станиця Львів підписала меморандум із LvBS

Станиця Львів підписала меморандум із LvBS

6 листопада, Станиця Львів підписала меморандум із “Львівською бізнес школою“.

Пласт та LvBS при Українському Католицькому Університеті – це два потужні середовища із спільними цінностями, здатні впливати на позитивні зміни у суспільстві – Пласт сприяє всебічному розвитку та самовихованню молоді, а LvBS дає ґрунтовні професійні знання та навички сучасної особистості.

6 листопада, Станиця Львів підписала меморандум із “Львівською бізнес школою“. Завдяки цьому документу ми офіційно зафіксували наміри співпраці у вигляді  спільних проєктів, що у майбутньому сприятимуть розвитку молоді.

“Я переконана, що підписання меморандуму про співпрацю підсилить спільні прагнення обох середовищ – виховувати та навчати провідників українського суспільства. В часі карантину, ми вже реалізували 2 міні-проекти: пластуни проводили онлайн-заняття для дітей працівників/випускників LvBS, також ми сформували статтю з коментарями від пластунів випускників/викладачів LvBS проспільність наших організацій”, – прокоментувала голова Пласту у Львові Анастасія Слюсаренко.

“З нетерпінням чекаю можливості реалізувати наш більший задум, який відтермінувався через COVID19 – спеціальна одноденна навчальна програма для пластунів 17-35 років з метою отримати та закріпити професійні навички, необхідні на ринку праці. Програма мала би допомогти пластунам зрозуміти як у професійному середовищі називають навички, набуті в процесі пластової методи виховання і розкрити їх цінність на ринку праці. Над програмою курсу працюють як керівництво LvBS, так і пластунки-випускниці бізнес-школи”, – додала Анастасія Слюсаренко.

Очікувані результати такого курсу:

  • – учасники отримують сертифікат LvBS, який затверджує проходження курсу;
  • – учасники отримують відкоректоване CV зі зворотнім зв’язком від фахівців;
  • – учасники отримують нові зання про ринок праці;
  • – учасники ознайомлені з навчальними програмами LvBS
  • – найуспішніші 3 учасники отримують можливість місячного стажування у власників бізнесів

Впевнені, що наша співпраця буде продуктиною і у майбутньому принесе користь усьому українському суспільству!

Підтримай Пласт у Львові

Підтримай Пласт у Львові

LAST NEWS

Благодійний вечір Пласту у Львові зібрав 1 000 000 грн на навчання пластових волонтерів

Благодійний вечір Пласту у Львові зібрав 1 000 000 грн на навчання пластових волонтерів More details

Time to read: 3 minutes

“Кожен раз діти змушували мене придумувати якісь максимально придуркуваті ігри” – Володимир Ярославський [бути виховником]

“Кожен раз діти змушували мене придумувати якісь максимально придуркуваті ігри” – Володимир Ярославський [бути виховником] More details

Time to read: 9 minutes

Show more

WE ARE ALWAYS IN TOUCH