Благодійний вечір Пласту у Львові зібрав 1 000 000 грн на навчання пластових волонтерів

Благодійний вечір Пласту у Львові зібрав 1 000 000 грн на навчання пластових волонтерів

Подію організували для друзів та партнерів Пласту у Львові, аби зміцнити сталість організації та подякувати тим, хто сприяє розвитку Пласту та допомагає змінювати на краще майбутнє України.

Рік викликів, важких рішень та втрат, рік, який назавжди закарбується в пам'яті кожного українця. Проте, не зважаючи на всі труднощі, Пласт уже 111 років творить свою історію.

Завдяки підтримці благодійників та партнерів Пласту у Львові нам вдається приймати все більше дітей у нашу організацію та разом створювати якісне освітнє неформальне середовище для української молоді.

Протягом благодійного вечора кожен гість мав можливість ближче познайомитись з нашою організацією завдяки спікерам, які уже багато років взаємодіють з Пластом у різних ролях. 

Що Пласт мені дав у професійному житті? 

Спікер – Михайло Гордич – вихованець Пласту, операційний директор компанії UnderDefence cyber security, одної з найуспішніших компаній в світі по кібербезпеці

Чому для мене важливо виховувати молодь в Пласті? 

Спікер – Тома Прохасько – вихованець Пласту, студент УКУ, виховник, активно залучений до організації заходів Пласту у Львові

Чому я підтримую освітню платформу Пласт у Львові?

Спікер – Ростислав Вовк – співзасновник компанії Кормотех, яка відома своїми інноваційними рішеннями та ефективними технологіями у галузі виробництва кормів для тварин

Чому цінності Пласту важливі зараз як ніколи?

Спікер – Іванка Сьолковська - пластунка з Канади, українка за походженням, активна волонтерка, успішна у своїй професії органайзера

Головний елементом Вечора став благодійний аукціон, який мав на меті залучити кошти на навчання нових волонтерів Пласту у Львові. Під час аукціону, було виставлено 11 лотів, які захоплювали своєю унікальністю, серед них: графіка “Єдність непереможна” автора Богдана Сороки, син діячів ОУН Михайла Сороки та Катерини Зарицької; перше видання 1947 року «Великої Гри» Юрія Старосольського; срібна колекційна монета «Запорізький козак» компанії «Mint XXI», яка виготовлена всього у 500 екземплярах на весь світ. 

Основним лотом стала картина «Майбутнє Пласту у Львові», яку було створено під час заходу художником Нестором Ольховим. Кольори ж у картину гості вечора мали змогу додати самостійно, придбавши відповідні тюбики фарби під час заходу.

Спільними зусиллями благодійників та партнерів було зібрано 1 мільйон гривень! 

“Благодійний вечір Пласту у Львів став хорошим рушієм для розвитку організації. Кожен благодійник, який долучився до нашого заходу міг бути долученим до творення нашого майбутнього. За що ми їм дуже вдячні, адже розвиток молоді - це один з пріоритетних напрямків роботи сьогодні. Тільки свідома та освідчена молодь зможе будувати вільну країну!”, – додала головна організаторка події та фандрейзерка Пласту у Львові Дарина Доскач.

Усі виручені кошти будуть спрямовані на підготовку більшої кількості виховників у Пласті, аби з нового пластового року прийняти 800 дітей з черги, у якій зараз вже очікують охочих 2700 дітей, які уже протягом кількох років прагнуть стати частиною Великої Гри. 

Дякуємо кожному партнеру та команді організаторів за те, що небайдужі до майбутнього нашої організації та країни! Разом ми творимо нове майбутнє України!

Підтримай розвиток Пласту у Львові

Підтримай розвиток Пласту у Львові

LAST NEWS

100 тисяч харчових боксів допомоги для людей з прифронтових територій

100 тисяч харчових боксів допомоги для людей з прифронтових територій More details

Time to read: 3 minutes

Найбільший пластовий осередок у Львові відсвяткував свої 112 років

Найбільший пластовий осередок у Львові відсвяткував свої 112 років More details

Time to read: 4 minutes

Show more

WE ARE ALWAYS IN TOUCH