В єдності - наша сила!

В єдності - наша сила!

Від 24 лютого 2022 року на базі львівського осередку Пласту розпочав роботу волонтерський Штаб Пласту у Львові, який надає допомогу військовим та цивільним у час війни

Підтримати!

ДІЯЛЬНІСТЬ ШТАБУ

1

Фандрейзинг для ЗСУ

Фінансові збори на каналах Штабу Пласту у Львові дозволяють нам закупляти та передавати необхідну техніку та спорядження закриваючи офіційні запити від військових підрозділів.

2

Логістика

Безпечний та вчасний доїзд допомоги зі Львова напряму до військових забезпечують наші водії та організації-партнери у регіонах.

3

Підтримка цивільних

За підтримки Канадсько-Української Фундації Штабу надсилає продуктові бокси для малозабезпечених сімей та пенсіонерів у гарячі точки бойових дій та деокуповані території.

Наш регіон допомоги - вся Україна!

«Штаб Пласту у Львові» - волонтерський проєкт, який об’єднує у собі допомогу цивільним та військовим по всій Україні, яку щодня організовують наші волонтери. Наша діяльність зосереджена на підтримці у декількох проєктах:

Підтримати внеском
Kyiv Zakarpattska Lvivska Volynska Rivnenska Zhytomyrska Khmelnytska Chernivetska Vinnytska Cherkaska Odeska Khersonska Sevastopol; Crimea Mykolayivska Kirovohradska Poltavska Chernihivska Sumska Dnipropetrovska Kharkivska Luhanska Donetska Zaporizhska Kyivska Ternopilska Ivano-frankivska
Більше підсумків - у звітах!

Більше підсумків - у звітах!

BLOG

Авіація Галичини та Пласт Львів збирають кошти на 10 пікапів для пластунів військових!

Авіація Галичини та Пласт Львів збирають кошти на 10 пікапів для пластунів військових! More details

Time to read: 2 minutes

Пласт Львів розпочав співпрацю з Корпорацією Нерухомості РІЕЛ задля розвитку української молоді

Пласт Львів розпочав співпрацю з Корпорацією Нерухомості РІЕЛ задля розвитку української молоді More details

Time to read: 2 minutes

WE ARE ALWAYS IN TOUCH