Обрати сторінку

Новою станичною станиці Національної скаутської організації у Львові стала Іванна Герус.

За відповідне рішення проголосували члени організації Пласт під час Загального збору станиці, який відбувся 6 жовтня 2018 року.

На посаді голови осередку Пласту у Львові Іванна Герус замінила Матвія Духа, який сьогодні завершив свою трирічну каденцію на посаді.

Голова осередку Пласту обирається на два роки. За перебування Іванки Герус на посаді голови осередку Пласту у Львові. проголосували одноголосно під час Загального збору станиці.

Читайте також: понад третина пластунів-сеньйорів залучені до виховництва

Іванна Герус в Пласті з 1999 року. Перебувала в юнацькому курені Олени Пчілки. Активно долучилась до пластування всередині 2000-х. У різний період часу очолювала Улад Пластунів Новаків (пластуни віком 6-12 років), була виховницею, у другій та третій каденції перебування Матвія Духа на посаді голови осередку (2015-2018рр.), очолювала департамент фінансів осередку Пласту у Львові. Іванна Герус перебуває у старшопластунському курені Карпатські Вовки.

Іванка Герус та курінь Карпатські вовки. Верхній ряд (зліва-направо): Богдан Швед, Ксеня Курилишин, Данило Онишко, Остап Онишко, Михайло Петелицький. Нижній ряд (зліва-направо): Оксана Келеман, Марко Савицький, Дзвінка Рибак, Іванка Герус. (Загальний збір станиці 2018. Львівська міська рада)


Матвій Дух перебував на посаді голови осередку Пласту у Львові три каденції (три роки). Під час каденції станичного, разом з головою Булави (департаменту) фінансів осередку Пласту у Львові Іванною Герус, йому вдалось розпочати реалізацію низки проектів: реконструкція головного офісу Пласту у Львові по вулиці Шептицьких 16 (Hub Шептицьких), тісна співпраця з органами міської та обласної влади в рамка, створення домівки в місті Винники, співпраця з меценатами та донорами організації – завдяки проведеним благодійним заходам Пласту у Львові вдалось виручити понад 400 тисяч гривень у 2018 року.

Загальний збір станиці (ЗЗС) є обов’язковим заходом в організації Пласт, де керівництво осередків звітує перед членами організації про свою діяльність. Під час ЗЗС також обирається, шляхом голосування, новий провід (керівнитцво) осередку.

Пласт Львів