КВПВ, КВЗ і КВДЧ: 2021

21.06.2021

Травень був багатим на вишколи. Нам вдалося отримати кваліфікованих пластунів-тренерів, що організовуватимуть пластові вишколи. Зовсім скоро лави дійсного членства поповняться ще декількома вихідцями з УПЮ і навіть із громади. Вишколили майбутніх зв’язкових, що згодом очолять свої юнацькі курені.

Крайовий Вишкіл Провідників Вишколів ч.18 (КВПВ)

25-29 травня в смт. Брюховичі відбувся КВПВ. Основна мета цього заходу полягає у тому, щоб підготувати кваліфікованих організаторів вишколів до їхньої волонтерської роботи: проведення Вишколів Виховників, Вишколів Зв’язкових, інше.

Тренінг проходив 5 днів – сумарна кількість часу гутірок і практик близько 50 годин. Учасники вчилася у команди пластунів-тренерів, що мають уже достатньо великий, успішний досвід в організації вишколів. Майбутні організатори отримали знання із андрагогіки, групової динаміки, видів занять, етапів підготовки і проведення тренінгу, підготовки матеріалів до навчальних занять і мали, звісно, можливість попрактикуватися і вдосконалитися у набутих навчальних матеріалах тренінгу.

Кожен учасник/-ця отримав/-ла сертифікат про проходження даного заходу та вже готовий/-а розвивати і вдосконалювати пластові вишколи.

Крайовий Вишкіл Зв’язкових ч.36 (КВЗ)

21-23 травня у смт. Брюховичі відбувся КВЗ. Учасники вишколу – це майбутні зв’язкові юнацьких куренів, яких знайомлять із їхньою майбутньою нелегкою роботою: організацією цілого куреня.

Цього року в заході взяло участь 15 нових зв’язкових із Львова, Рівного, Нового Роздолу, Зимної Води, Золочева, Дрогобича та Старого Самбора. Тренінг проходив протягом 3 днів, програма була дуже насиченою. Учасники мали можливість послухати гутірки широкого спектру тематик: психологічного, ідеологічного та методологічного.

Крайовий Вишкіл Дійсного Членства ч.212 (КВДЧ)

КВДЧ – це тренінг для вихідців УПЮ, який потрібно відбути задля того, щоб перейти в УСП. Від недавна цей тренінг почали проводити і для охочих повнолітніх приєднатися до Пласту із громади.

Увесь тренінг був розбитий на 5 етапів і зайняв близько 17 годин. Учасники дізналися більше про нашу організацію і цінності, що плекає Пласт, пережили цікаву пригоду в дикій природі та відчули чар пластування.

Усі, хто пройшли успішно всі етапи написали заяву, склали опитник і отримали хустину. У свою чергу, ми будемо менторити людей, що пройшли тренінг до складання їхньої першої пластової присяги

Напишіть нам