Локдаун не перешкода різдвяним традиціям

24.01.2021

Різдво не можливо уявити без куті, узвара, вечері в колі сім’ї та коляди… На жаль, цьогорічні карантинні реалії внесли свої корективи і колядування було неможливим. Але дехто із пластунів все ж не відмовився від традицій, а трохи осучаснив підхід до їхньої реалізації.

Сеньйорка Богдана Зінов’єва організувала молодших пластунів, щоб створити онлайн-вертеп і коляда продовжила ширитися, як і щорік.

“У зв’язку з коронавірусом та локдауном ми розуміли, що ходити по хатах, а також по будь-яких закладах, навіть церквах, де є велика кількість людей ми не зможемо. Тому готували вертеп в онлайн форматі.Діти колядували з метою благодійності: ми опікуємося сім’єю, у якій є хворий хлопчик на спінальну м’язову атрофію.
До того, як стався локдаун ми мали всього лиш три репетицій. Вони відбувалися без участі батьків, хоча у звичний час ми радо приймаємо їхні поради. На жаль, у цей рік це було неможливо. Ми зробили поділ на групи по ролях: чортики, ангелики, царі, тд.. Записали 3 колядки з інструментальним супроводом. Опублікували свій вертеп на фейсбук сторінці “Благодійний вертеп для Юрка Клюса”. Теж там можна переглянути дописи із спогадами причетних до вертепу родин за минулі роки колядування”
, – прокоментувала організаторка вертепу. Їхній результат роботи ви і ще досі можете переглянути на вказаній фейсбук сторінці.

Також Богдана Зінов’єва прокоментувала мінуси такого типу вертепу:
“Діти все одно не відчувають в певній мірі дух різдва, але всі ми живемо в один і той самий час – мусимо адаптовуватися до умов життя у яких живемо
, – додатково сеньйорка розповіла про тих, хто відгукнувся та посприяв створенню вертепу: – Нам ласкаво допоміг Український Католицький Університет, надавши приміщення для зйомок. Також, відгукнулися декілька телеканалів і зняли про вертеп репортаж. І таким чином нам вдалося зібрати заплановану “коляду”, яка значно полегшить життя родині.”

Якщо ви маєте можливість підтримати Юрка Клюса:
4731 2191 1721 3862 отримувач – Клюс І.І
4149 6293 9803 8695 отримувач – Клюс І.І.

Напишіть нам