Обрано нового голову Пласту у Львові

13.10.2021

Новим очільником осередку Пласту у Львові обрано пластуна Ярослава Булишина. Ярослав очолить львівський осередок Пласту на період 2021-2022 років.

Вибори голови осередку відбулись 10 жовтня на Загальному Зборі станиці Львів (ЗЗС), яке цьогоріч відбулось у змішаному офлайн та онлайн форматі.

ЗЗС – головний законодавчий орган Пласту у Львові, що скликається щорічно. На Загальному Зборі станиці присутні усі дійсні члени організації, що переглядають річний звіт діяльності, вносять зміни до статуту організації, голосують за резолюції та обирають СПР – Станичну Пластову Раду (виконавчий орган) та ССЧ Станичний Суд Честі (судовий орган) осередку.

До Пласту у Львові Ярослав вступив ще вихованцем у 2011 році. Юнакував у курені ч. 109 ім. Ярослава Горошка. Протягом цього часу встиг отримати найвищий ступінь «скоба» у Пласті. З 18 років хлопець став волонтером організації – окрім виховницької діяльності (Ярослав є наставником для гуртка хлопців у к. ч. 109 ім. Ярослава Горошка, та зв’язковим (координатором) у цьому ж курені), займався адміністративною діяльністю в осередку, зокрема був заступником попередньої станичної (очільниці) Анастасії Слюсаренко протягом 2019-2021 років.

Я щиро вірю в процвітання Пласту у Львові і готовий працювати для цього. Попереду вже багато викликів і планів, які ми з новою командою плануємо втілити. Впевнений, що керуючись пластовими цінностями та оптимізмом нам вдасться всього досягти. СКОБ!», − прокоментував Ярослав.

Ярослав Булишин, голова осередку Пласту у Львові

Під час перевиборів пластуни також обрали нову адміністративну команду (СПР), яка разом з очільником осередку протягом року працюватиме над підтримкою та розвитком Пласту у Львові. На даний момент членами організації є понад 2500 пластунів, які долучаються до розвитку львівської громади та міста, плекаючи пластові цінності.

Напишіть нам