Надано 2 відзначення УПЮ

Рішенням засідання Станичної Пластової Страшини №196 від 7 травня 2012 року надано  2 відзначення Уладу Пластунів Юнаків пл.розв.Назару Косендяку, к.ч. 87 ім. Івана Багряного, за зразкове виконання обов’язків бунчужного та файнрейзера на вишколі “Першої Медичної Допомоги” і допомогу в організації вишколу загалом.

Надано 2 відзначення УПЮ

Рішенням засідання Станичної Пластової Страшини № 195 від 23 квітня 2012 року надано 2 відзначення УПЮ пл.розв. Марічці Рехман, к.ч. 36 ім. Анни Ярославни,  та пл. розв. Андрію Гривняку, к.ч. 73 ім. Івана Богуна,  за непересічну діяльність на терені Станиці на тлі зразкової пластової постави.

Надано 2 відзначення УПЮ

Рішенням засідання Станичної Пластової  Старшини № 192 від 12 березня 2012 року надано 2 відзначення УПЮ пл.уч. Гайворонській Софії, к.ч.8. ім. Ольги Басараб за гідне представлення станиці на крайовому рівні та перемогу в конкурсі “Курінь року 2011”.

Надано 2 відзначення УПЮ

Рішенням засідання Станичної Пластової Старшини № 186 від 19 грудня 2011 року надано 2 відзначення УПЮ пл.розв. Анастасії Кривяк, к.ч. 14 ім.Соломії Крушельницької за визначну пластову поставу, активну діяльність в курені, станиці та на крайовому рівні;

та пл. уч. Галині Мальчик, к.ч. 36 ім.Анни Ярославни за першунство на станичній “Школі Впоряду”, зразкову пластову поставу та готовній репрезентувати пласт на міському та обласному рівнях.

Вітаємо та бажаємо дівчатам нових звершень 🙂