Пласт у Львові продовжив карантин: рішення станичного проводу

01.06.2020

Станична Пластова Рада (СПР), керівний орган Пласту у Львові, вирішила продовжити обмеження на проведення збірок, сходин, мандрівок, таборів та інших форм пластових занять.

Також керівництво Пласту у Львові розглядає можливість дозволити проведення гніздечкових/ройових/гурткових заходів.

Взявши за основу рішення Крайової Пластової Ради від 28 травня 2020 року щодо запобігання поширенню COVID19 із врахуванням епідеміологічної ситуації у Львові та встановлених карантинних обмежень Станична Пластова Рада вирішила:

  • продовжити заборону проведення пластових сходин та усіх інших форм пластових занять для пластунів станиці Львів до моменту прийняття наступного відповідного рішення СПР;
  • доручити ЦРТ (Центру Розвитку Табірництва) розробити безпекові рекомендації з проведення гніздечкових/ройових/гурткових таборів, мандрівок та прогульок на випадок можливого послаблення карантинних обмежень в другій половині літа;

Станом на 1 червня 2020 року кількість захворювань коронавірусом у Львові становила 1055 осіб. Загалом на Львівщині – це 1700 випадків, 31 з яких – нові. Це четвертий показник на території України. 420 пацієнтів одужали. Динаміка захворюваності на Львівщині не спадає. За останній тиждень травня були інфікованими ще 362 осіб.

Пласт Львів

Напишіть нам