Пластуни привезли Вифлеємський Вогонь Миру у Львів!

13.12.2021

Вифлеємський вогонь миру запалений на місці народження Ісуса Христа прибув до Львова отримали львівські пластуни. Протягом місяця вони ширитимуть його  у школах, церквах та лікарнях міста. Львів’яни зможуть отримати вогонь у свої домівки в ЛМР.

Ранком 13 жовтня львівські пластуни зустрілись на кордоні з польськими скаутами−харцерами і отримали Вифлеємський Вогонь Миру − символ Різдва, який щороку запалюють у Вифлеємі на місці народження Ісуса Христа. З Вифлеєму вогонь відправляють літаком до Австрії, а вже звідти його поширюють скаути по всьому світу. 

В Україні з 1998 року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, поширюють пластуни − українські скаути. Щороку Вифлеємським вогонь миру передають громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. Цьогоріч львівським пластунам передали вогонь друзі харцери (члени скаутського руху у Польщі). 

15 грудня відбудеться перша урочиста передача Вифлеємського вогню в офісі міського голови Львова Андрія Садового. Від середи вогонь любові та добра зможуть отримати у свої домівки усі охочі львів’яни, завітавши до Львівської міської ради. А завдяки співпраці Пласту та Укрзалізниці 13 грудня о 19:00 одночасно, на всіх 25 вокзалах України, всі охочі зможуть запалити лампадку від Вогника і принести до своєї оселі символ миру, злагоди та любові до ближнього.

Тим часом пластуни продовжать передавати Вогонь львівським організаціям, лікарням, школам, сиротинцям, церквам та партнерам Пласту у Львові. До 2 січня українські скаути планують відвідати більше 100 установ і заспівати пісню Вифлеємського Вогню, щоб передати тепло та любов у кожне серце напередодні світлого Різдва. 

Переглядайте ролик про Вифлеємський Вогонь Миру у Львові −

https://youtu.be/BT1iI1r4Nqs

Напишіть нам