Обрати сторінку

У Львові запустили Telegram-бот “Допомагай Україні у Львові”, який допомагає волонтерам та авторам волонтерських ініціатив знаходити одне одного. 

“З самого початку війни ми у “Пласт Львів” щодня отримуємо десятки запитів від людей, які бажають долучитись до волонтерської армії – плести сітки, створювати та DDOS-ити сайти, допомагати у зборі провізії, перевезенні тощо. Крім того, мали багато запитів від людей, які шукали волонтерів для власних проєктів та ініціатив. Тож вирішили створити бот, щоб знайомити перших та других”, – розповіли у пресслужбі.

Новий бот пластуни радять використовувати як інструмент волонтерського пошуку:

  • тим, хто шукає волонтерські можливості для себе;
  • тим, хто шукає волонтерів для своїх проєктів.

Як працює бот?

  1. Після реєстрації бот просить користувача вказати свої контактні дані та ставить кілька уточнювальних запитань.
  2. Далі користувачу пропонують обрати потрібно опцію (пошук волонтерства або волонтерів).
  3. За запитом на волонтерство бот видає доступні варіанти, на які можна “Долучитися”, отримавши контакт координатора. У випадку з пошуком волонтерів користувач стає координатором, який самотужки визначає критерії для волонтерів. Якщо на пропозицію відгукнулася необхідна кількість волонтерів – заявка успішна. А отже, координатор безпосередньо через бот отримує сповіщення про оновлений статус.

Бот “Допомагай Україні у Львові” доступний тут: https://t.me/lviv_volonteer_help_bot

Розробка та створення боту стала можливою завдяки волонтерській ініціативі IT-компанії “42flows.tech”, яка спеціалізується на створенні чат-ботів та CRM-систем для бізнесу і соціальних ініціатив.

“Пласт Львів” закликає львів’ян ділитись ботом з друзями, шукати можливості та допомагати Україні власними зусиллями. Адже лиш об’єднуючись, ми зможемо якомога швидше наблизити мир!