Понад 1300 пластунів осередку міста Львова проводять літо у таборах

08.08.2019

“Таборове літо” – так традиційно називається літній період у Національній скаутській організації України “Пласт”. Станом на зараз понад 1300 пластунів різного віку вже відбули або акурат перебувають на природі у різних таборах, де вправляються в практичних знаннях та вміннях.

Цього року у таборах з різною тематикою перебувають близько 1 тисячі юнаків та юначок віком 12-18 років осередку організації.

“Станом на сьогодні львівський осередок налічує 36 куренів (структурна одиниця “Пласту” – ред.). Щорічний курінний табір – є практичним закріпленням отриманих в період щотижневих занять знань. Крім курінних таборів, пластуни також відвідують табори за спеціалізацією: на одних вчать ходити по воді на різних плавальних засобах, інших – літати на парапланах. На деяких таборах більший наголос на виживанні в природі чи військовій підготовці або спорті”, – повідомила керівниця Пласту у Львові Іванка Герус.

Так, традиційно в середині серпня відбудеться один з найбільших таборів – “Говерля”. Це мандрівний, вишкільних табір у Карпатах, в якому беруть участь пластуни з усієї України. У ньому беруть участь близько ста осіб. Табір проводиться з 2005 року.

Повністю завершився таборовий період для вікової групи 0-6 років, так званих, “Пташат”. У них взяли участь 81 дитина. Натомість ще тривають табори для 270-ти новаків та новачок – дітей віком 6-11 років.

[post_gallery]

Пласт Львів 

Напишіть нам