Про підсумки карантинного пластування

28.04.2021

20 квітня станична ст.пл.вірл. Анастасія Слюсаренко та ст. пл. вірл. Надійка Осташевська були в гостях у радіо “Суспільне”. Говорили про підсумки останнього року нашої пластової діяльності та про недавній онлайн-захід присвячений 109 річниці від дня складання першої присяги – “ДППП 2021”.

Зазвичай святкування Дня народження Пласту відбувалося вживу, але останніх два роки ми були змушені перейти в онлайн режим, щоб зробити акцію максимально безпечною для усіх її учасників.

Цьогорічне ДППП відбулося спільно з іншими станицями України: Київ, Харків, інші осередки, діаспора. У рамках програми учасники мали можливість взяти участь в інтерактивному квесті. Для пташаток і новаків проходила спеціальна програма: ігри, казки та майстерки. Вечірні інтерактиви порадувала учасників “Супер-двіжом” із цікавими конкурсами і атмосферною ватрою, що точно змусила посумувати за таборовим літом.

У рамках ДППП проходила акція “Озеленення Львівщини”, у якій взяли участь наші наймолодші пташата і старшопластуни. Усім разом вдалося висадити близько 1000 саджанців дубів.

Стосовно основних досягнень нашої станиці за рік можемо відзначити наступне:

 • Нам швидко вдалося адаптуватися до умов карантину, організувати онлайн пластування на стільки скільки це, на даний момент, можливо. Також, ми провели в умовах карантину, враховуючи усі безпекові рекомендації, більшість традиційних заходів:
  Цьогорічне та минулорічне ДППП у форматі трансляції на платформі YouTube.
  Відкриття пластового року, що стало зразком дотримання карантинних правил. Більше можна прочитати у статті на нашому сайті.
  Традиційну передачу Вифлеємського вогню, задіюючи до його програми меншу кількість пластунів.
  На жаль, не вдалося реалізувати “Свято Весни”, але ми продовжуємо готуватися до безпечної реалізації таборового літа.
 • На даний момент, ми активно співпрацюємо з ЛМР про реалізацію нових домівок, ремонт уже існуючих – створення комфортного простору для діяльності пластунів.
 • Найближчим часом надіємось завершити ремонтні роботи у вишкільному центрів ім. Петра Франка у Винниках.

Додатково Настя і Надійка розповіли про нову систему кошування – поділу всіх пластунів Львова у три коша: Горгани, Чорногора, Мармароси. Такі реформи однозначно допоможуть спростити процес організації пластунів станиці Львів і зробити нашу співпрацю у рази продуктивнішою.

Надіємося, що наступний рік буде більш вдалішим і сприятливим для організації нашої роботи.

Напишіть нам