Пригодницьке містечко: №53 в “Громадському проекті” Львова

05.11.2018

Цього року осередок Пласту у Львові причетний до проекту №53 “Пригодницьке містечко для дітей” в рамках платформи “Громадський проект”. “Містечко” передбачає створення безкоштовного громадського освітньо-ігрового простору у Парку Культури.

“Лазанки, канатна переправа, тарзанка, драбини, павутина і ще багато іншого – наше містечко спроектоване власне для пригод, ігор та майже безпечного екстріму. Також проект передбачає амфітеатр для освітньої програми. Там проводитимуться майстер-класи, діти зможуть навчитись акторської майстерності, виступів перед публікою тощо”, – розповідають автори проекту у своєму профілі на сторінці голосування.

На території містечка пластуни проводитимуть заняття з таборування: розкладання намету, пакування наплечника у мандрівку, розпалювання вогню, мандрівної кулінарії.

Читайте також: співпраця Пласту з програмою лояльності Fishka

Функціонуватиме також стежка дослідника, де діти пізнаватимуть природу: мурашники, гнізда птахів, вивчатимуть сліди тварин.

Частина пригодницького містечка функціонує вже понад рік: доступні чотири об’єкти – брама, перелаз, пеньки і колоди. Кошти, отримані завдяки платформі “Громадський проект” хочуть використати для нових об’єктів: амфітеатру, драбини, павутинки, столів для майстер-класів та сітки-лазанки.

Проголосувати за “Громадський проект” “Пригодницьке містечко для дітей”

Нагадаємо, минулого року осередок Пласту у Львові взяв участь у “Громадському проекті” та отримав 500 тисяч гривень на технічну модернізацію.

[post_gallery]

Читайте також: новаки розмалювали “Стіну Героїв” по вул. Вітовського

Напишіть нам