Станиця Львів підписала меморандум із LvBS

11.11.2020

Пласт та LvBS при Українському Католицькому Університеті – це два потужні середовища із спільними цінностями, здатні впливати на позитивні зміни у суспільстві – Пласт сприяє всебічному розвитку та самовихованню молоді, а LvBS дає ґрунтовні професійні знання та навички сучасної особистості.

6 листопада, Станиця Львів підписала меморандум із “Львівською бізнес школою“. Завдяки цьому документу ми офіційно зафіксували наміри співпраці у вигляді  спільних проєктів, що у майбутньому сприятимуть розвитку молоді.

“Я переконана, що підписання меморандуму про співпрацю підсилить спільні прагнення обох середовищ – виховувати та навчати провідників українського суспільства. В часі карантину, ми вже реалізували 2 міні-проекти: пластуни проводили онлайн-заняття для дітей працівників/випускників LvBS, також ми сформували статтю з коментарями від пластунів випускників/викладачів LvBS про спільність наших організацій”, – прокоментувала голова Пласту у Львові Анастасія Слюсаренко.

“З нетерпінням чекаю можливості реалізувати наш більший задум, який відтермінувався через COVID19 – спеціальна одноденна навчальна програма для пластунів 17-35 років з метою отримати та закріпити професійні навички, необхідні на ринку праці. Програма мала би допомогти пластунам зрозуміти як у професійному середовищі називають навички, набуті в процесі пластової методи виховання і розкрити їх цінність на ринку праці. Над програмою курсу працюють як керівництво LvBS, так і пластунки-випускниці бізнес-школи” , – додала Анастасія Слюсаренко.

Очікувані результати такого курсу:

учасники отримують сертифікат LvBS, який затверджує проходження курсу;

– учасники отримують відкоректоване CV зі зворотнім зв’язком від фахівців;

учасники отримують нові зання про ринок праці;

– учасники ознайомлені з навчальними програмами LvBS

– найуспішніші 3 учасники отримують можливість місячного стажування у власників бізнесів

Впевнені, що наша співпраця буде продуктиною і у майбутньому принесе користь усьому українському суспільству!

Напишіть нам