Відкриття пластового року 2019: відзначення, нагороди і 5 мільйонів гривень

26.09.2019

Львівська міська рада планує збільшити фінансування осередку “Пласту” у Львові до 5 млн грн в рік. Про це під час церемонії Відкриття пластового року, 22 вересня, сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

ВПР традиційно розпочалось з Літургії у храмі свв. Петра і Павла. Після формування колони, пластуни рушили на площу Ринок, де відбулася церемонія відкриття. Під час дійства слово взяв міський голова Львова Андрій Садовий, який побажав пластунам завжди залишатись взірцем для наслідування і “щоб пластунів з кожним роком ставало все більше і більше”.

Андрій Садовий також вирішив, що міська рада збільшить фінансову підтримку “Пласту” в 2020 році. “Є така пропозиція, щоб ми в наступному році передбачили п’ять мільйонів гривень на потреби “Пласту” у місті Львові”, – зазначив міський голова Львова.

Читайте також: Львівська міськрада затвердила програму підтримки Пласту

Опісля церемонії пластуни рушили до скверу біля обласної державної адміністрації, де відбувся ярмарок, в якому участь взяли юнацькі курені та Пластова кооператива.

Відзначення, іменування та подяки під час цьогорічного Відкриття пластового року отримали:

  • ст. пл. Данило Онишко (КВ), ст. пл. Ксенія Балук (ОД). Подяка від Львівської міської ради “За розвиток духовно-культурних цінностей української молоді, вірність національній ідеї, щоденну невтомну працю й реалізацію корисних ініціатив та з нагоди відкриття пластового року в 30-ту річницю відновлення Пласту в Україні”.
  • пл. сен. Юрій Гвоздович (ЛЧ), ст. пл. Матвій Дух (ЛЧ), пл. сен. Микола Музала (V). Відзначення від Львівської обласної державної адміністрації “За вагомий особистий внесок в розвиток пластового руху в Україні”.
  • іменовані: пл. вірлиця Мар’яна Кузан, пл. скоб Назар Кірик, пл. розвідувачі/ки Ярина Кушнір, Світлана Смілка, Роман Мичка, Остап Сильвестр, Соломія Корнило, Софія Николишин, Валентина Дудчак, Богдана Крамченко.
  • 2 відзначення УПЮ отримали: Іван Садовий, Ірина Дмитрасевич, Дарина Доскоч, Устим Корда, Марта Кураш.

 

[post_gallery]

Відкриття пластового року відбувається щорічно у вересні. Захід є своєрідним ознаменуванням завершення таборового літа для пластунів та початку нового сезону пластових заходів. Виховники, виховниці гуртків та роїв готуються до проведення щотижневих сходин, новацтво та юнацтво бере участь у пластових заходах, теренових іграх, вишколах, фестивалях тощо, які відбуваються щовихідних.

Нагадаємо, у літній сезон 2019-го року участь у різних таборах взяли понад одна тисяча пластунів станиці Львів.

Пласт Львів

Напишіть нам