Обрати сторінку

За 7 днів роботи Штабу Пласту у Львові було відкрито 18 осередків для збору провізії, медикаментів та амуніції на потреби української армії в ЗСУ та Територіальній обороні українських міст. Понад 50 тонн допомоги волонтери Штабу надіслали зі Львова воїнам за 7 днів. Необхідні запити Штаб отримує напряму від військових підрозділів та волонтерів, які координують передачу провізії захисникам.

За покликанням можна ознайомитися з повним актуальним списком потреб. Перелік пунктів збору у Львові можна дізнатися на сторінках Пласт Львів у соцмережах @lvivplast та на сайті організації

Частину запитів військових (зокрема дефіцитні ліки та екіпірування) вдається виконувати завдяки потужній підтримці з-за кордону від української діаспори та світової спільноти. Відділ міжнародної підтримки Штабу вже налагодив співпрацю з 17-ма країнами Європи та світу і створив 70 пунктів збору гуманітарної допомоги в Україні. Пласт Львів розпочав співпрацю з Координаційним центром Regno, що дозволила пришвидшити логістику закордонної допомоги. Організація закликає міжнародну спільноту скористатись нагодою та об’єднатись задля спільної мети і наголошує, що зараз найнеобхідніше – це медикаменти та амуніція, запасів яких вже бракує в Україні. Детальніше запрошують дізнатися на [email protected]

Гаряча волонтерська лінія Штабу щодня приймає сотні дзвінків від охочих стати волонтерами і долучитися до допомоги у пунктах збору провізії та координування біженців. Окрім цього, пластуни напрямляють волонтерів на точки плетіння маскувальних сіток, виготовлення коктейлів Молотова і протитанкових їжаків, які так само координують члени Пласту. У Штабі повідомляють, що за весь час роботи їм вже вдалося залучити до допомоги понад 1000 волонтерів з громади. 

“Лихо сталось, але ми були готові і будемо завжди. У цей важкий час нам усім важливо підтримувати українську армію. Наші воїни сильні як ніколи, але, щоб вони ставали сильнішими, ми маємо їм допомагати усім, чим можемо”, – додає голова осередку Пласту у Львові, пластун Ярослав Булишин. 

Від учора пластуни відкрили фінансові реквізити для підтримки військових, які допоможуть закупляти амуніцію та ліки з-за кордону напряму. Всі деталі фінансової підтримки на сайті https://lviv.plast.org.ua/.

Тримаємось разом, бо в єдності сила. Слава Україні!