Скільки новацьких виховників потрібно у Львові?

20.03.2020

Новацтво – діти віком від 6 до 12 років – один з найпопулярніших уладів в Пласті.

В новацтві у Львові пластує 375 дітей. З вересня 2019 року набралось 9 нових роїв, однак черга охочих потрапити до Пласту саме в цьому віці не меншає. На це є дві причини: популярність і брак виховників.

“Ми активно працюємо над тим, щоб залучати людей до виховництва в новацтві. Працюємо з тими, хто вже був в новацтві і знають як це класно бути новаком чи новачкою і хочуть продовжувати вже в ролі новацького виховника. Ми також пропонуємо юнацтву, яке ще вагається чи брати новацький рій чи юнацький гурток. І окремо – це батьки. Як батьки пластунів так і не пластунів. Вони, пройшовши вишкіл, можуть набирати рій. І в нас вже є кілька гарних прикладів, коли вже навіть випустили свій рій у юнацтво”, – про ситуацію з новацтвом в програмі для “UA: Українське радіо Львів” розповіла керівниця Уладу Пластунів новаків Соломія Бартощук.

Також в цій же програмі ви почуєте про дію Закону про Пласту, прийнятого Верховною Радою України наприкінці 2019 року. Вже є перші відчутні результати, зокрема у станицях (осередках) Пласту в Києві та в Житомирі, де Закон дозволив налагодити контакт з місцевою владою. Відповідно, міські чиновники йдуть на зустріч пластунам і беруть участь в розробці програм підтримки Пласту в містах.

І звісно, початок програми – про коронавірус та карантин. Чому керівництво осередку у Львові – Станична Пластова Рада – вирішила скасувати всі заходи, незалежно від кількості осіб.

Участь в програмі взяли Соломія Бартощук та голова Булави PR станиці Львів Богдан Швед.

Долучайтесь до виховництва тут та допомагайте нам розвиватись тут.

І слідкуйте за новинами на офіційному сайті станиці Львів та в соцмережах: facebooktelegraminstagram.

Пласт Львів

Напишіть нам