201 511 грн на ЗСУ: львівські пластуни відкрили локацію для літнього відпочинку у Парку культури

201 511 грн на ЗСУ: львівські пластуни відкрили локацію для літнього відпочинку у Парку культури

Соціальне підприємство Пласт Львів х Простір – кафе, яке відкрилось на початку червня протягом літа організовує заходи для львів’ян просто неба. Головна мета – підтримка українських військових.

Ми переконані, що влітку ви проходили через Парк культури і зазирали гості на “Простір” за холодним напоєм, щоб освіжитись під час літньої спеки. Локація, про яку вже давно знали львів’яни цьогоріч отримали нову соціальну місію – допомагати військовим.

Соціальне підприємство Простір функціонує під керівництвом Штабу Пласту у Львові. Весною це була лише ідея, а вже червні організатори вмикали гостям фільм під зорями. Наші відвідувачі співали разом біля ватри чи організували тут свій день народження. Процес підготовки локації до відкриття був кропітким: кілька місяців поспіль силами волонтерів УАЛ та БУР ми перебудували майже все на локації, закупили нове обладнання, вишивали вручну прапорці, розписували меню та багато інших дрібниць. 

Усе для того, щоб наші гості почувались як вдома і захотіли прийти ще – насолоджуватись найатмосфернішими літніми вечорами разом з нами, а цим підтримувати армію!

Головна місія Простору зараз, як і Штабу Пласту у Львові – допомагати щосекунди. 

Ми зараз постійно шукаємо нові способи збирання донатів та допомоги нашим хлопцям і дівчатам. Так по суті і склалась ідея з Простором. Наше кафе - це поєднання допомоги військовим, надання робочих місць як львівʼянам, так і впо, а також дарування людям гарних емоцій. Ми щасливі, що в нас люди можуть гарно провести час і відсвяткувати свій день, не забуваючи і дякуючи тим, хто нас оберігає”, – розповідає координаторка проєкту, волонтерка Тетяна Оссовська.

За 2 місяці роботи “Простору” ми задонатили нашим захисникам 201 511 грн.

Ми так вдячні Вам, що разом зробили стільки корисного!

Простір –  це про спілкування і посиденьки з друзями, про атмосферні літні вечори, сонячну погоду, а ще про добру справу, яку ми разом робимо! 

Тематика заходів, які відбуваються на локації різноманітна: ярмарок брендів, акустичні вечори, святкування днів народжень, гендер паті, хрестин – тут ми не лише проводимо івенти разом з іншими організаціями, але й надаємо локацію та меню для проведення заходів наших гостей!  А ще разом ми переглянули 30 фільмів під зоряним львівським небом.

Від часу відкриття Простір відвідало близько 6 000 осіб! Ми щиро дякуємо кожному нашому гостю та усім, хто розповідає про Простір друзям і повертається сюди за новими емоціями і спогадами! Любимо вас! 

Щиро захоплюємося Простором та людьми, що вкладають туди свою енергію та сили кожного дня

Залишилось зовсім трішки літніх теплих днів, тому радо запрошуємо до нас на холодні лимонади та смачну їжу чи переглянути фільм під зорями, поспівати разом біля ватри, просто класно провести час та провести літечко до наступного сезону!

Поки тепла погода - ми завжди з тобою!

Підтримуй Штаб Пласту у Львові!

Підтримуй Штаб Пласту у Львові!

ОСТАННІ НОВИНИ

Пласт Львів зібрав 700 000 грн на Золотому благодійному вечорі

Пласт Львів зібрав 700 000 грн на Золотому благодійному вечорі Детальніше

Час для прочитання: 2 хв

Що зараз робить Пласт у Львові, як туди потрапити і як стати волонтером

Що зараз робить Пласт у Львові, як туди потрапити і як стати волонтером Детальніше

Час для прочитання: 7 хв

Показати ще

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ