Якщо ти не боїшся кинути виклик собі і бурхливій річці – зголошуйся на “Черемош 2020”

5-8 травня 2020 року відбудеться крайовий вишкіл практичного пластування “Черемош 2020”.

16 курінь УСП – 40 курінь УПС “Чорноморські Хвилі” та 25 курінь УСП – 10 курінь УПС “Чорноморці” готують для тебе незабутній вишкіл на р. Чорний Черемош, де розкажуть усі деталі греблі на спортивному катамарані, безпеки поводження на воді, надихнуть морськими традиціями і морськими шатнами ввечері біля ватри.


Крайовий вишкіл практичного пластування (водний) “Черемош 2020” відбуватиметься на річці Чорний Черемош, поблизу с. Дземброня, Верховинського р-ну, Івано-Франківської області.

Дати проведення: 5 – 8 травня 2020 р. Б.

Вкладка на вишкіл: 2500 грн.

Вік учасників: від 15 років.

Кількість учасників обмежена!

Зголошення тут
Приєднуйся до події: https://www.facebook.com/events/454283112189345/

Якщо маєш питання – звертайся:
ІІ асистент вишколу: ст.пл. Дзвінка Чайківська (+380932463741)

Пласт ЛьвівДефібрилятор, манекен і штучне дихання: мінімум теорії, максимум практики від “Лісових Чортів”

16-17 листопада 2019 року 3-ій курінь УСП «Лісові Чорти» провів дводенний вишкіл з домедичної допомоги, з використанням нового обладнання для кращих практичних навичок. Участь в вишколі взяли 20 осіб. Їх обрали з-поміж понад сотні охочих.

Під час вишколу з учасниками розглянули різного роду ситуації, які з ними можуть трапитись на таборі, мандрівці або ж серед міста. Акцент був зроблений на вмінні надавати першу домедичну допомогу, яка часто є невідкладною.

“На мою думку, надавати невідкладну домедичну допомогу має вміти кожен – від великого до малого. Ми не змусимо всіх проходити тренінги з першої медичної допомоги, та ми можемо створити комфортні умови для цього”, – коментує комендант вишколу ст.пл. скоб Микола Захарчук, ЛЧ.

Також новинкою програми цього року була наявність автоматичних зовнішніх дефібриляторів, з якими учасники також мали змогу попрактикуватись.

Вже не вперше організатори  співпрацювали з КНП ЛОР “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” для забезпечення відмінного рівня інструкторів та всіх необхідних матеріалів для практичної частини тренінгу.

Читайте також: “ЗЗС 2019: підсумки та рішення”

Цього року, як і в попередні роки, учасники отримали персональні книжечки з короткою і лише необхідною інформацією з першої медичної допомоги (ПМД), велику кількість призів від наших спонсорів та головне – практичні навички, які вони зможуть застосувати, якщо буде у цьому потреба.

Наступний вишкіл ПМД планується  у квітні. Квітневий вишкіл буде доступний також для старшопластунів, відповідно організатори таборів/мандрівок, виховники та просто охочі навчитись надавати ПМД зможуть зголоситись.

Слідкуйте за новинами https://www.facebook.com/vyshkil.pmd/

[post_gallery]

Пласт Львів

Майбутні новацькі виховники рятували світ маленької Райлі

12-15 вересня 2019 року Божого відбувся вишкіл новацьких виховників у Львові. У вишколі взяли участь пластуни з 7-ми міст України (21 особа). Учасники почерпнули багато нової інформації та разом знаходили підходи до роботи з юнацтвом.

Вишкіл новацьких виховників проводився з 12 по 15 вересня 2019 року Божого у приміщенні станиці Львів. За чотири дні учасники вишколу дізнавались хто такі новаки, які заняття потрібно для них проводити, як правильно з ними бавитись і як розповідати легенди. Разом вчили новацькі пісні та грали новацькі ігри, які майбутні новацькі виховники зможуть проводити у своєму рої.

Цікавим є те, що на вишкіл з’їхались учасники з різних куточків України, а саме: Київ, Ужгород, Рівне, Тернопіль, Суми, Васильків. Це дуже хороший досвід обміну нових знань та вмінь.

На що можуть наші волонтери витрачати 4 дні?

Комендантка вишколу новацьких виховників Іванна Герус розповідає:

“Звичайно ж, на навчання! Тому 12 вересня з 7-ми міст України до Львова на вишкіл приїхали пластуни у кількості 21 особи! Першого дня почалась місія для майбутніх новацьких виховників – допомогти Райлі відновити баланс емоцій та вдало перейти в юнацтво.

Дуже тішило мене те, що учасниками вишколу були навіть тати, які дуже хочуть, щоб їхні сини потрапили до Пласту і вже скоро наберуть свої рої. Завжди приємно бачити, як Пласт запалює все нових і нових людей, незалежно від віку.

Завершальним етапом вишколу був екзамен – провести заняття для справжнього живого новацтва. І їм це вдалось!»

Хочете стати волонтером/кою Пласту і набрати групу дітей 6-10 або 11-18 років? Заповнюйте зголошення на вступ до нас.

 

[post_gallery]

Пласт Львів

Щонайменше три нові гніздечка Пташат з’явиться у вересні

23 лютого у приміщенні станиці Львів завершився Вишкіл впорядників Пластових Пташат. Тепер учасники готові допомогти дітям навіть з не пластових родин відчути чар пластування. Нові гніздечка наймолодших пластунів розпочнуть роботу вже з вересня цього року.

Вишкіл впорядників пташат проводиться третій рік поспіль. Цього разу у навчанні взяли участь 12 осіб. Усі вони є батьками малюків від 1,6 до 5 років, і саме це стало одним із найвагоміших їхніх мотиваційних важелів. Вперше за три роки до впорядництва зголосився чоловік – батько пташатка Маркіяна. Основна вимога до зарахування вишколу – успішно пройти стажування в теперішніх гніздечках.

Вишкіл проходив у два етапи. Перший – 26 січня. Тоді учасники мали домашнє завдання: провести елемент сходин у котромусь із шести існуючих гніздечок. Другий етап відбувся 23 лютого. Тепер майбутні впорядники мають розпланувати і організувати сходини повністю. Попереду в них іспити, а також табори у червні. А далі, з вересня, почнуть вже повноцінну роботу в уладі. Провід Пластових Пташат Львова очікує появи мінімум 3 нових гніздечок.

“Певно, найсильніша група майбутніх впорядників пташат за останні три роки! Пташата! Готуйтеся! Дуже скоро ми створимо нові гніздечка, і вони будуть суперкрутецькі. Кількість наймолодших пластунів у Львові знову зросте вдвічі, а якість не знизиться. Це наш спільний успіх!”, –  ділиться враженнями голова Булави Пластових Пташат Ольга Кальбус.

Читайте також: зимова мандрівка Пташат у пошуках снігової людини

На вишколі, під час інтерактивних занять, майбутні провідники дізнались про психологічні особливості та розвиток дітей віком 0-6 років. Планували поетапну роботу гніздечок. Тренувалися самостійно організовувати і проводити різні елементи сходин, зокрема рухливі заняття з пташатами та сходини поза домівкою. Важливо було також зрозуміти, як правильно залучати батьків до співпраці, адже саме батьки є рівноцінною частиною гніздечка, водночас зі своїми чадами. Мета Уладу пластових пташат – створити позитивну родинну атмосферу для розвитку дітей віком 2-6 років з використанням пластової ідеї та методи.

[post_gallery]

Пластові Пташата – це волонтерське об’єднання родин, здебільшого пластунів, у яких є маленькі діти. Офіційно визначено, що Пташатами можуть бути діти від 2 до 6 років з батьками, які поділяють цінності та виховну методу організації “Пласт”. Все почалося з того, що батьки-пластуни прагнули передати чар пластування своїй малечі, бо самі гарно проводили чи й далі проводять час зі своїми друзями-пластунами. Батьки разом з дітьми щотижня мають зібрання на визначену раніше тему. Кожна родина проводить частину заняття, а куратор/ка (впорядник/ця) допомагає зробити цю зустріч цілісною та цікавою для всіх учасників. Влітку пташата з родинами їздять на пластові табори, де знову ж таки, готують і проводять усю програму разом.

Пласт Львів

Зголошення на вишкіл Старших Стрільців “Легіон-21”

Не йти, а вести. Не наважуватися, а підбадьорювати.

Не зважаючи на власну втому, приймати рішення, від яких залежати

 

ме доля інших. 
Це – лідерство. Це – відповідальність. Це – Легіон!

Готовий до відповідальності? Зголошуйся: https://goo.gl/forms/UYDA58jiXnpFMAHE3

Маєш часу до 15 січня.