Спартакіада 2021: Oк-ок Спарта

14.06.2021

Плекаючи та пропагуючи здоровий спосіб життя, Станиця Львів Пласту – НСОУ, а саме курені Спартанки та Хмельниченки впродовж року намагаються організовувати безліч спортивних заходів. Одним із наймасштабніших є щорічні спортивні змагання – Спартакіада. Не зважаючи на епідемію коронавірусу, що принесла свої корективи в процес організації та проведення акції, цьогорічна Спарта відбулася 29 та 30 травня. Змагання з футболу волейболу, баскетболу та гандболу серед пластунів та пластунок віком від 12 до 17 років проводилися на спеціально обладнаних ігрових майданчиках у м. Львові: вул. Козельницька 2А та вул. Хуторівка 35А. У змаганнях взяли участь близько 86 пластунів та пластунок зі Львова. Кожна команда готується не один місяць до змагань, щоб проявити себе якнайкраще у всіх видах спорту, показати спортивний ріст у порівнянні з минулорічними змаганнями та здобути омріяну перемогу!

Мета Спартакіади – через змагання у різних командних видах спорту проявити найкращі якості гравців, зміцнити командний дух, покращити дисципліну, витривалість, спритність. Перед початком змагань учасники пройшли реєстрацію, під час якої кожному учаснику було виміряно температуру та отримано медичну довідку, прослухали регламент та правила змагань. Кваліфікованим суддям було надано слово для пояснення та нагадування правил гри у волейбол, футбол, баскетбол, гандбол із наголошенням дотриманням правил спортивно поведінки на ігровому полі та поза ним. У зв’язку з карантинними обмеженнями на території проведення Спартакіади усі учасники знаходились в медичних масках поза полем гри, та за потреби мали можливість скористатись антисептиком. Заради уникнення скупчення людей відкриття Спартакіади проводилось онлайн, а на нагородження команд було запрошено лише команди, які зайняли призові місця.

Під час кожного матчу в кожному залі велася статистика ігор, яка мала висвітлити поточні результати кожної з команд і відповідно орієнтуватись в ході всієї Спартакіади. Також велася статистика найкращих гравців, хто забив найбільше голів у ворота та закинув найбільше м’ячів у баскетбольний кошик. Учасники Спартакіади мали змогу отримати необхідне медичне забезпечення від двох медиків. Захід був забезпечений відповідною технікою для ефективної комунікації та подання інформації. Також під час змагань був постійно присутній лікар з усіма необхідними медикаментами.

Також учасники мали смачний обід та перкус. Під час усіх змагань діти були забезпечені водою, що дало командам змогу мати силу та настрій для ігор.

Після завершення усі учасники змагань отримали грамоти та відзнаки за участь у турнірі, а найкращі три команди серед хлопців та дівчат кубки, медалі, призи та солодощі. Нагороди отримали також індивідуальні номінації: найкращі гравці у трьох видах спорту.

Переможці серед команд дівчат:
1 місце – к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
2 місце – к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
3 місце – підготовчий курінь ім. Дніпрової Чайки

Найкращі гравці:
Волейбол – Тарас Ониськів
Баскетбол – Станіслав Хрипта
Футбол – Данило Друзюк

Переможці серед команд хлопців:
1 місце – к.ч. 23 ім. Степана Бандери
2 місце – к.ч. 89 ім. Дмитра Івановича Байди
3 місце – к.ч. 69 ім. Богдана Хмельницького

Організатори висловлюють подяку управлінню молоді та спорту Львівської міської ради, Українському Католицькому Університету, Львівській духовній семінарії та інших спонсорам за створення чудової ігрової атмосфери та товариського духу.

Авторка тексту – ст.пл. Дарина Решетуха

Напишіть нам